Nasza misja

Priorytetem naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie inwestorów, rozwój i wzorowa opinia o firmie i pracownikach.
Fundamentalne wartości firmy to: uczciwość, odpowiedzialność, wiedza i doświadczenie.
Na tej podstawie budujemy markę firmy, a zadowolenie inwestorów których sukcesywnie nam przybywa jest dla nas najważniejsze.

Nasze doświadczenie

Nasi ludzie

Our People

Stanowimy zgrany zespół Ogrodników, Architektów i Florystów absolwentów Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie, gwarantującymi usługi na najwyższym poziomie. Uczestniczymy również w wielu szkoleniach, kursach i pokazach żeby wzbogacać nasze umiejętności i proponować rozwiązania zgodne ze sztuką ogrodniczą i użytecznością.

Nasz sprzęt

Our Promise

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług a maszyny i urządzenia wykorzystywane do prac to sprawdzone rozwiązania techniczne renomowanych firm.

Razem stworzymy dla Ciebie idealne miejsce odpoczynku

Domeną firmy jest wsłuchiwanie się w potrzeby każdego inwestora, uwzględniając jego gusty i oczekiwania i proponowanie rozwiązań i zmian zgodnych ze sztuką ogrodniczą i użytecznością. Zaopatrujemy się w rodzimy kwalifikowany materiał szkółkarski przystosowany do naszych warunków klimatycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, a maszyny i urządzenia wykorzystywane do prac to sprawdzone rozwiązania techniczne renomowanych firm.

Trawniki

Trawnik niewątpliwie zajmuje największą powierzchnię w ogrodzie. Trudno jest nam sobie wyobrazić ogród bez wypełnienia go przez trawnik. To przestrzeń trawnika sprawia nam, że czujemy się komfortowo. Dlatego też tak dużo zależy od prawidłowego przygotowania i wykonania trawnika, aby tworzył gęsty i jednorodny dywan.

Drzewa i krzewy

Drzewa i krzewy w ogrodzie zachwycają nas przez cały rok. Wiosną i latem pięknie kwitną jesienią zaś liście wyróżniają się paletą barw.
Aby drzewa i krzewy stanowiły prawdziwy element dekoracyjny ogrodu wymagają prawidłowej pielęgnacji. Każdy rodzaj i gatunek drzew i krzewów ma odrębne wymagania dotyczące stanowiska, gleby, podłoża, nawożenia, cięcia i ochrony przeciwko chorobom i szkodnikom.

Skalniaki

Skalniaki budowane są w celach dekoracyjnych z nasadzeniami roślin ozdobnych.
Skalniaki to zabudowana przestrzeń ogrodu utworzona ze skał i kamieni różnych frakcji oraz ziemi. Przy budowie skalniaka wzorujemy się na górskim krajobrazie. Dla naszych klientów projektujemy i budujemy skalniaki zgodnie z ich oczekiwaniami. Jedyny czynnik który nas ogranicza to wyobraźnia.

landscaper-03-service

Wybrane realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze realizacje w których wykonaliśmy inwestycje w różnych fazach i etapach realizacji projektu. Stanowią one bądź całość prac lub poszczególne etapy budowy jak również regenerację, rekultywację oraz świadczoną pielęgnację.

NASZE USŁUGI
REFERENCJE

Zacznijmy przemianę

Perfekcyjnie wyglądający ogród wymaga indywidualnego podejścia. Napisz do nas a postaramy się pomóc.

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie