Nasza misja

Priorytetem naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie inwestorów, rozwój i wzorowa opinia o firmie i pracownikach.
Fundamentalne wartości firmy to: uczciwość, odpowiedzialność, wiedza i doświadczenie.
Na tej podstawie budujemy markę firmy, a zadowolenie inwestorów których sukcesywnie nam przybywa jest dla nas najważniejsze.

Nasze doświadczenie

Nasi ludzie

Our People

Stanowimy zgrany zespół Ogrodników, Architektów i Florystów absolwentów Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie, gwarantującymi usługi na najwyższym poziomie. Uczestniczymy również w wielu szkoleniach, kursach i pokazach żeby wzbogacać nasze umiejętności i proponować rozwiązania zgodne ze sztuką ogrodniczą i użytecznością.

Nasz sprzęt

Our Promise

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług a maszyny i urządzenia wykorzystywane do prac to sprawdzone rozwiązania techniczne renomowanych firm.

Razem stworzymy dla Ciebie idealne miejsce odpoczynku

Domeną firmy jest wsłuchiwanie się w potrzeby każdego inwestora, uwzględniając jego gusty i oczekiwania i proponowanie rozwiązań i zmian zgodnych ze sztuką ogrodniczą i użytecznością. Zaopatrujemy się w rodzimy kwalifikowany materiał szkółkarski przystosowany do naszych warunków klimatycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, a maszyny i urządzenia wykorzystywane do prac to sprawdzone rozwiązania techniczne renomowanych firm.

Trawniki

Trawnik niewątpliwie zajmuje największą powierzchnię w ogrodzie. Trudno jest nam sobie wyobrazić ogród bez wypełnienia go przez trawnik. To przestrzeń trawnika sprawia nam, że czujemy się komfortowo. Dlatego też tak dużo zależy od prawidłowego przygotowania i wykonania trawnika, aby tworzył gęsty i jednorodny dywan.

Drzewa i krzewy

Drzewa i krzewy w ogrodzie zachwycają nas przez cały rok. Wiosną i latem pięknie kwitną jesienią zaś liście wyróżniają się paletą barw.
Aby drzewa i krzewy stanowiły prawdziwy element dekoracyjny ogrodu wymagają prawidłowej pielęgnacji. Każdy rodzaj i gatunek drzew i krzewów ma odrębne wymagania dotyczące stanowiska, gleby, podłoża, nawożenia, cięcia i ochrony przeciwko chorobom i szkodnikom.

Skalniaki

Skalniaki budowane są w celach dekoracyjnych z nasadzeniami roślin ozdobnych.
Skalniaki to zabudowana przestrzeń ogrodu utworzona ze skał i kamieni różnych frakcji oraz ziemi. Przy budowie skalniaka wzorujemy się na górskim krajobrazie. Dla naszych klientów projektujemy i budujemy skalniaki zgodnie z ich oczekiwaniami. Jedyny czynnik który nas ogranicza to wyobraźnia.

landscaper-03-service

Wybrane realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze realizacje w których wykonaliśmy inwestycje w różnych fazach i etapach realizacji projektu. Stanowią one bądź całość prac lub poszczególne etapy budowy jak również regenerację, rekultywację oraz świadczoną pielęgnację.

Zacznijmy przemianę

Perfekcyjnie wyglądający ogród wymaga indywidualnego podejścia. Napisz do nas a postaramy się pomóc.