Systemy nawadniania, oczka wodne i fontanny

Dla prawidłowego rozwoju roślin woda odgrywa fundamentalne znaczenie. Procesy fizjologiczne roślin zachodzą przy udziale optymalnej ilości wody. Poprzez zapewnienie optymalnej ilości wody uzyskujemy rośliny zdrowe, bardziej odporne na choroby i szkodniki o pięknym wyglądzie. W naszych warunkach klimatycznych występują czasowe niedobory wody, a naszym zadaniem jest jej dostarczenie, aby ogród prawidłowo się rozwijał i Państwa cieszył.

Fontanny

Fontanny ogrodowe sprawiają, że otoczenie zieleni inaczej odbierane jest przez obserwatora. Może sprawić, że ogród stanie się wyjątkowy i podniesie się jego klasa. Te bogato zdobione nadają ogrodowi barokowy wydźwięk, natomiast klasyczne idealnie uwidaczniają jego elegancki i ponadczasowy charakter.

Oczka wodne i kaskady

Już nawet małe oczko wodne potrafi odmienić nasz ogród sprawiając, że pojawią się dzikie ptaki szukające w lecie odrobiny wody. Wodna roślinność oraz zwierzęta to także niecodzienna atrakcja dla wszystkich miłośników przyrody.

Nawadnianie

Piękny ogród nie utrzyma się długo bez odpowiedniego nawadniania. Automatyczne systemy sprawią, że czynność związana z podlewaniem stanie się przyjemnością a nie obowiązkiem.

Wybrane realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze realizacje w których wykonaliśmy inwestycje w różnych fazach i etapach realizacji projektu. Stanowią one bądź całość prac lub poszczególne etapy budowy jak również regenerację, rekultywację oraz świadczoną pielęgnację.

Zacznijmy przemianę

Perfekcyjnie wyglądający ogród wymaga indywidualnego podejścia. Napisz do nas a postaramy się pomóc.